tr
Çocuklar İçin

Fancy Land

Tesisimizin 2015 yılında açılan yepyeni çocuk ve genç alanı olan Fancyland çocuk kulübünde çocuklarınız ile geçireceğiniz unutulmaz bir tatile hoş geldiniz.

1 yaştan 15 yaşa 3 ayrı grup ve oyun alanı ile hitap eden çocuk kulübümüzde aynı zamanda gençler ve ebeveynler de keyifli vakit geçirebilecektir.

Fancyland kapalı mekânlarımız
Kapalı mekânlarımız resepsiyonun yanı sıra minik misafirlerimiz için uyku odası, oyun odası, hazırlık mutfağı, alt değiştirme ünitesi ve çocuk tuvaletinin de bulunduğu 1 ve 3 yaş arası misafirlerimiz için özel tasarlanmış ve anneler için rahat koltuklar ile emzirme imkânı sunan bir bina kapsamaktadır.

4-7 yaş arası okul öncesi ve okula başlamış olan misafirlerimizin elbette ki ilgi ve aktivite alanları farklılık göstermeli. Bilgisayar oyunlarından, makyaj, kostüm bölümüne, kurabiye pişirmek için mini mutfaktan oyun ve el sanatları bölümüne, lego ve sinema bölümüne kadar minik misafirlerin heyecanını ve aktivite taleplerini canlı tutan birçok alanı bulunan, aynı zamanda çocuk tuvaleti de barındıran 265 m2 ye yayılan özel bir kulüp hazırlanmıştır.

8-15 yaş arası misafirlerimizin tüm aktivite taleplerine yanıt bulabilecekleri bu binamızda ufak bir amfi tiyatro, iç alanda stüdyo, salon oyunları (bilardo, hava hokeyi, langırt) ve playstation bölümü yer almaktadır.
Kapalı mekânımızda ayrıca lezzetli atıştırmalıklar ile hizmet veren Snack barımız bulunmaktadır.

Fancyland dış mekân
Dış mekânımızda tüm bahçe genelinde minik misafirlerimiz ve ebeveynleri için banklar yer almaktadır. Genel itibariyle ıslak ve kuru mekânlar birbirinden ayrılmıştır. Misafirlerimizin güvenliği bizim için maksimum derecede önemli bir konudur, bu nedenle havuz çevreleri 120 cm yüksekliğinde ahşap çitlerle dönülmüştür.

Zeminlerimizde, düşme durumunda minik misafirlerimizin yaralanma riskini azaltacak yumuşak bir malzeme olan epdm kullanılmıştır.

Doğal çam ormanı konumundan faydalandığımız bu alanda, ağaçların doğal gölgeleri ile yanı sıra tente ile gölgelenme yapılmıştır. Akşam programlarında aydınlatmalar minik misafirlerimizin güvenliği için tasarlanmıştır.

Resepsiyon çıkışında, çocuklarımızın ve içimizdeki çocukların hayallerini süsleyen, bünyesinde atlıkarınca, mini dönme dolap, tren ve tramplen de barındıran lunapark ile sulu oyunların yer aldığı freshpark bulunmaktadır. Ayrıca, kaydıraklar, salıncaklar ve oyun evleri gibi oyuncakların da bulunduğu oyun bahçesi miniklerimiz tarafından keşfedilmeyi bekler.

Macera parkımız çocuk ve gençlere hitap edecek şekilde tasarlanmıştır ve basket atışlarının yapılabileceği bir adet pota da bünyesinde barındırmaktadır.

Tesisimizde 4 farklı derinlikte havuz bulunmaktadır. 29m2 büyüklüğü ve 35 cm derinliği ve içerisinde bulunan su oyuncakları (mantar yunus gibi) ile bebek havuzumuz en minikler için ideal boyutlardadır.
Aktivite havuzumuz 74m2 büyüklükte ve 60 cm derinlikte olup, içerisinde su tabancaların olduğu havuzdur.
280 cm yüksekliği ile küçük kaydırak kulemizde Compact Slide, Multi Slide ve Aquatube olarak 3 tip kaydırak vardır. 700 cm yüksekliği bulunan büyük kaydırak kulemizde Black Hole, Multi Slide ve Body Slide olarak yine 3 tip kaydırak misafirlerimizin hizmetindedir.