tr
Aktiviteler

Her yaşta misafirlerimize unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatacak aktivite imkânlarımız ile tanışma fırsatını kaçırmayın. İster Akdeniz’in masmavi sularında yüzerek stres ve yorgunluktan uzaklaşın ve ardından ferah ve misafirlerimizin konforuna göre tasarlanmış plaj alanımızın keyfini çıkarın, ister özel plaj kamelyalarımızda ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanın.

Plaj alanımızda, parasailing, jet ski, banana, ringo, rüzgar sörfü, su kayağı, hobby cat (sertifika gerekmekte), wakeboard, kano gibi su sporları aktiviteleri su sporları merkezimizden ücret karşılığında gerçekleştirilebilmektedir. Su sporları aktiviteleri hava koşullarına bağlıdır.

Tesisimizde, kapalı havuzumuzun yanı sıra, açık alanda üç büyük yüzme havuzu, antik tasarımlı kaydırak kulemizin bünyesinde barındırdığı üç su kaydırağı, iki çocuk havuzu, ayrıca, Fancyland çocuk kulübümüzde bulunan 4 ayrı havuz ve iki kaydırak kulesi bulunmaktadır. Gün boyu spor ve düzenlenen eğlenceli aktiviteler, oyunlar, turnuvalar ve takım oyunları animasyon ekibimizce sunulmaktadır. 

Bahçemizde yer alan Hobby Center resim ve sanat ile el becerilerinizi geliştirmeniz için rengârenk imkânlar sunmaktadır (ücretlidir). 

Tenis sevenler ve tenis öğrenmeyi arzu edenler, tesisimizde bulunan iki adet aydınlatmalı Tenis kortundan ve tenis derslerinden faydalanabilmektedir (tenis dersleri ücretlidir). Tenis kortlarımızın yanı sıra futbol vb. aktivitelerin yer alabileceği bir adet çok amaçlı saha bulunmaktadır.

Türkiye’nin en güzel golf sahalarının hemen yakınında bulunan tesisimiz, 18 delikli antrenman sahası ve golf sevenler için düzenli olarak ulaşım hizmetleri sunmaktadır.

Sports Bar’da bowling, dart, bilardo, masa tenisi, video oyunları (video oyunları ücretlidir, ücret karşılığında oyunlar kiralanabilir) vb. gibi çeşitli oyun imkânı ile birlikte internet bağlantılı bilgisayarlar, ve büyük ekran televizyon ile veya jimnastik salonumuzda ve jakuzzide keyifli vakit geçirmek veya jimnastik salonumuzda ve jakuzzide mümkündür.

Akşam saatleri profesyonel dans ve animasyon ekibimizce antik tasarımlı amfi tiyatromuzda düzenlenen uluslararası gösteriler, eğlence programları ve Xanadu veya Rosebud barımızda canlı müzik ile renklenmektedir.

Otantik Ortadoğu masajları, çeşitli güzellik bakımları ve geleneksel hamam/kese hizmetleri sunan Shang-Du Spa merkezimizde tatilin ve dinlenmenin keyfini çıkarabilir, Spa butiğimizde seyahatinizde veya evde kullanabileceğiniz güzellik ve bakım ürünleri bulabilirsiniz.