tr
AİLE

Aileniz ve sevdikleriniz ile geçireceğiniz doğa ile iç içe unutulmaz bir tatile hoş geldiniz.
Çevreye duyarlı tesisimiz, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Yeşil Yıldız Sertifikası’na ve plajımızın temizliği sayesinde uluslararası Mavi Bayrak ödülüne layık görülmüştür. Plajımızda, yumurtlama döneminde nesli tükenmekte olan Caretta Caretta deniz kaplumbağaları yuvalarını görmek mümkün.

Bizler için en değerli olan minik misafirlerimiz için bilinen markaların bebe mamaları da bulunan özel çocuk büfesi, mini boyutlarda rengârenk oturma grupları, mama sandalyeleri, yaz aylarında gün boyu dondurma ve atıştırmalık sunan Xanadu Bar’ımız, Kuş Cennetinde bulunan piknik alanımız ile en genç misafirlerimizin seçkin damak zevklerine uygun çok sayıda yiyecek içecek seçenekleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, A la Carte restoranlarımızın yaş sınırı 7 yaş olarak belirlenmiştir.

Bu yıl hizmete yeni giren Fancyland çocuk kulübümüz, 1 yaştan 15 yaşa 3 ayrı grup ve oyun alanı ile hitap etmekte olup aynı zamanda gençler ve ebeveynler de keyifli vakit geçirme imkânı sunmaktadır.

Fancyland kapalı mekânlarımız
Kapalı mekânlarımız resepsiyonun yanı sıra minik misafirlerimiz için uyku odası, oyun odası, hazırlık mutfağı, alt değiştirme ünitesi ve çocuk tuvaletinin de bulunduğu 1 ve 3 yaş arası misafirlerimiz için özel tasarlanmış ve anneler için rahat koltuklar ile emzirme imkânı sunan bir bina kapsamaktadır.

4-7 yaş arası okul öncesi ve okula başlamış olan misafirlerimizin elbette ki ilgi ve aktivite alanları farklılık göstermeli. Bilgisayar oyunlarından, makyaj, kostüm bölümüne, kurabiye pişirmek için mini mutfaktan oyun ve el sanatları bölümüne, lego ve sinema bölümüne kadar minik misafirlerin heyecanını ve aktivite taleplerini canlı tutan birçok alanı bulunan, aynı zamanda çocuk tuvaleti de barındıran 265 m2 ye yayılan özel bir kulüp hazırlanmıştır.

8-15 Yaş arası misafirlerimizin tüm aktivite taleplerine yanıt bulabilecekleri bu binamızda ufak bir amfitiyatro, iç alanda stüdyo, salon oyunları (bilardo, hava hokeyi, langırt) ve playstation bölümü yer almaktadır.
Kapalı mekânımızda ayrıca lezzetli atıştırmalıklar ile hizmet veren Snack Barımız bulunmaktadır.

Fancyland dış mekân
Dış mekânımızda tüm bahçe genelinde minik misafirlerimiz ve ebeveynleri için banklar yer almaktadır. Genel itibariyle ıslak ve kuru mekânlar birbirinden ayrılmıştır. Misafirlerimizin güvenliği bizim için maksimum derecede önemli bir konudur, bu nedenle havuz çevreleri 120 cm yüksekliğinde ahşap çitlerle dönülmüştür.

Zeminlerimizde, düşme durumunda minik misafirlerimizin yaralanma riskini azaltacak yumuşak bir malzeme olan epdm kullanılmıştır.

Doğal çam ormanı konumundan faydalandığımız bu alanda, ağaçların doğal gölgeleri ile yanı sıra tente ile gölgelenme yapılmıştır. Akşam programlarında aydınlatmalar minik misafirlerimizin güvenliği için tasarlanmıştır.
Resepsiyon çıkışında, çocuklarımızın ve içimizdeki çocukların hayallerini süsleyen, bünyesinde atlıkarınca, mini dönme dolap, tren ve tramplen de barındıran lunapark ile sulu oyunların yer aldığı freshpark bulunmaktadır. Ayrıca, kaydıraklar, salıncaklar ve oyun evleri gibi oyuncakların da bulunduğu oyun bahçesi miniklerimiz tarafından keşfedilmeyi bekler.

Macera parkımız çocuk ve gençlere hitap edecek şekilde tasarlanmıştır ve basket atışlarının yapılabileceği bir adet pota da bünyesinde barındırmaktadır.

Tesisimizde 4 farklı derinlikte havuz bulunmaktadır. 29m2 büyüklüğü ve 35 cm derinliği ve içerisinde bulunan su oyuncakları (mantar yunus gibi) ile bebek havuzumuz en minikler için ideal boyutlardadır.

Aktivite havuzumuz 74m2 büyüklükte ve 60 cm derinlikte olup, içerisinde su tabancaların olduğu havuzdur.
280 cm yüksekliği ile küçük kaydırak kulemizde Compact Slide, Multi Slide ve Aquatube olarak 3 tip kaydırak vardır. 700 cm yüksekliği bulunan büyük kaydırak kulemizde Black Hole, Multi Slide ve Body Slide olarak yine 3 tip kaydırak misafirlerimizin hizmetindedir. Bunun yanı sıra, plajda 1.000 m2 kısmen gölgelikli çocuk oyun alanı bulunmaktadır.
Minik misafirlerimizin uyku konforu için odalara talep üzerine bebek yatakları konulabilir, seyahat konforunuz için ise Fancyland çocuk kulübünde bulunan bebek arabalarından faydalanmak mümkündür (lütfen seyahat öncesinde talebinizi bildiriniz).

Hobby Center'da ise resim ve sanat'la el beceriklerini geliştirme imkânları mevcuttur (ücretlidir).