tr
Xanadu Shang-Du Spa

Xanadu Shang-Du Spa merkezimizde, özenle dekore edilmiş masaj ve terapi odalarımızda, Avrupa ve Uzak Doğu'nun seçkin masajları ve güzellik bakımları ile tanışma imkânını sahipsiniz.

Masaj nedir?

Masaj, vücudun çeşitli bölgelerinin ovarak veya "yoğurarak" stimüle edilmesi, böylece kan dolaşımının aktif edilmesi, kaslarımızın gevşemesi ve vücudumuzun tam anlamıyla rahatlaması sağlanmaktadır.

Masaj'dan neden faydalanmalıyım?

"Masaj" kelimesinin kökeni Fransızca "massage" da yatmaktadır. Anlamı, ovmak, ovarak gerilimi çözmek, gidermektir ve bu sanatın tarihçesi yüzyıllarca öncesine dayanmaktadır. Antik çağ'da dahi masajın bir çok faydası bilinmekte idi.
Masaj geleneğinin tüm dünyada mevcut olması ile birlikte, bölge ve ülkelere göre özel gelişen bir çok masaj çeşidi bulunmaktadır. Ülke geleneklerine sadık olarak bu çeşitlerin farklı alanlara ve farklı sıkıntılara fayda sağlamaları beklenmektedir.

Shang-Du Spa merkezimizde uzman terapistlerimizin yönlendirmeleri ile Size özel seçeceğiniz masaj bakımları ile yenilenmek Sizin elinizde.

Masaj ve vücut terapilerin yanı sıra doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak beauty bakımlarımız, profesyonel güzellik odalarımızda yer almaktadır.

En kaliteli güzellik ürünlerinin ve masaj yağ ve losyonlarımızın kullanıldığı bakımlarımızdan kısmi dahi olsa evde de faydalanmak istediğiniz takdirde, Shang-Du Spa Butiğimizi ziyaret etmenizi öneririrz.

Xanadu Shang-Du Spa merkezimizde, özenle dekore edilmiş masaj ve terapi odalarımızda, Avrupa ve Uzak Doğu'nun seçkin masajları ve güzellik bakımları ile tanışma imkânını sahipsiniz.

Shang-Du Spa merkezi ünitelerimiz:
- Spa Butik
- Lüks Spa Bakım Odaları
- Güzellik Spa
- Sauna
- Hamam
- Buhar Odası
- Isıtmalı Açık ve Kapalı Havuz
- Jacuzzili Spa Suite
- Çeşitli Dinlenme Alanları
- Profesyonel Zayıflama Seçenekleri
- Spa Paketleri
- Fitnes Merkezi
- Kuaför

Shang- Du Spa merkezi yaş sınırı 12 yaş'tır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.